Романтична лірика душі

/Files/images/DSCN7364.JPGРомантичний вечір для старшокласників відбувся у Тарасівському НВК за ініціативи членів учнівського самоврядування «Лідер». Темою виступів були життєві цінності – дружба, довіра, кохання, а також пошуку себе та вибір життєвої дороги.

Основу вечора складали виступи шкільного тріо «Сонце в долонях» у складі Кемської Влади (гітара, вокал), Бутовича Григорія (гітара, вокал), Двигало Дар’ї (вокал). Відкриттям вечора стали виступи одинадцятикласників Трофімовича Віталія, який/Files/images/DSCN7378.JPG поділився власними ліричними поезіями та Коханевича Богдана (авторський реп). Дебютом став виступ на святі учня 9 класу Кушки Владислава, який виконав пісню під гітару. Зачарувала своїм танцем Шусть Наталія (9 клас), а підняли настрій учні 10 класу гумористичними сценками із життя.

/Files/images/DSCN7424.JPGЗавершився вечір на оптимістичній ноті піснею про те, що не зважаючи ні на що все буде добре!/Files/images/DSCN7402.JPG


Весняні збори ОРДК/Files/images/ОРДК 2015.jpg

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2015 рік та з метою організації навчання лідерів районних міських органів самоврядування дітей та учнівської молоді, депутатів обласної ради дітей Київщини, 28 – 29 березня 2015 року на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат» відбувся обласний збір лідерів,учасниками якого стали 80 дітей-лідерів та 37 педагогів-координаторів.

Серед них активними учасниками весняної школи лідерів також стали Голова Броварської районної Ради учнівської молоді , депутат ОРДК Шуляк Тетяна та заступник голови Броварської районної Ради учнівської молоді, депутат ОРДК Ганжа Надія.

Основним питанням збору були вибори голів комісій та вибори голови обласної ради дітей Київщини. Шуляк Тетяна увійшла до складу комісії з питань захисту прав дитини та допомоги в проблемних ситуаціях, а Ганжа Надія - до складу комісії з питань культури та дозвілля.

У рамках обласного збору також було проведено нараду координаторів органів учнівського самоврядування регіонів області, на якій розглянуто питання щодо залучення дітей-лідерів до організації та проведення різноманітних заходів з учнівською молоддю. У зборі лідерів взяли участь і представники громадської організації «Let`s do it? Ukraine» – учасники загальносвітового руху «Let`s do it, world», які провели навчальний тренінг щодо організації діяльності в рамках соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою! – 2015».

Шуляк Тетяна також отримала сертифікат учасника Регіональної інтернет-конференції «Дитячі молодіжні ініціативи щодо утвердження ідеалів миру» від Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості та юнацтва Київщини»./Files/images/Сертифікат конференція 2015.jpg

Свої таланти і креативність юні лідери продемонстрували під час вечірньої програми збору «Лідерство – запорука успіху». Саме це твердження стало аксіомою для кожного юного лідера.


Участь лідерів учнівського самоврядування у засіданні районного штабу

/Files/images/08dMiVXUOQ4.jpg
11 грудня 2014 року лідери учнівського самоврядування Броварського району взяли участь у розширеному засіданні районного штабу з питань координованого надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції. Учні передали кошти, які були зібрані в ході виставки-ярмарки до Дня місцевого самоврядування 4 грудня 2014 року. Окрім того було передано дитячі малюнки, листи, листівки та ляльки - мотанки, дбайливо виготовлені як обереги для воїнів-учасників АТО, зібрані напередодні. Сподіваємося, що тепло дитячих сердець зігріє наших захисників у холодних бліндажах.

Виставка-ярмарок дитячих робіт Броварщини на допомогу воїнам АТО

/Files/images/DSCN0274.JPG

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування – професійне свято найближчої до людей гілки влади. Сьогодні місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним з головних чинників розвитку громадянського суспільства, дійовим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Становлення самоврядних традицій - особлива сторінка в історії українського державотворення.

/Files/images/DSCN0273.JPG /Files/images/DSCN0280.JPG

4 грудня 2014 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації відбулось відзначення Дня місцевого самоврядування. Броварським районним центром дитячої та юнацької творчості разом з загальношкільними навчальними закладами Броварського району було організовано масштабну виставку-ярмарок дитячих робіт, в ході якої було зібрано кошти для воїнів-учасників АТО.
Лідери учнівського самоврядування Броварського району взяли активну участь у організації та проведенні виставки-ярмарки. Також діти Броварщини підготували безліч малюнків та листів, які згодом буде передано нашим захисникам, аби ще раз підтвердити небайдужість юного покоління до долі своїх захисників та долі Батьківщини.

/Files/images/DSCN0284.JPG

Яскраво, колоритно та в патріотичному дусі всіх привітав дитячий танцювальний колектив «Престиж» (керівник Німчин Світлана Василівна). Своїми талантами радували гостей свята знані митці краю - майстри мистецтв і художні колективи. Свято, як мовиться, вдалося на славу – вишукане, тепле, родинне, здобрене піснями та танцями.

"Гоголіввуд" запалює вогонь

в серцях молодих українських патріотів!

/Files/images/ObAWb_hUj8E.jpg
Профорієнтаційний КВК - це можливість у яскравій та колоритній формі висловити свою позицію у виборі тієї, чи іншої професії. 25 листопада 2014 року відбулося справжнє свято гумору та творчих ідей учнів для формування уявлення про світ професій – відбірковий етап обласного профорієнтаційного загально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє». За ініціативою Київського обласного центру зайнятості захід було проведено у форматі, який має багато спільного з улюбленою багатьма поколіннями грою «КВК». Метою заходу було формування особистості молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації до праці, а також інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей.У чотирьох конкурсних завданнях: «візитівка», «реклама професій», «конкурс капітанів» та «музичний конкурс» учні демонстрували не лише творчі здібності та гумор, а й знання професій, які користуються попитом на ринку праці.
/Files/images/4h3V4STX52Y.jpgЦьогоріч конкурс КВК був доволі патріотичним. Учасники використовували жовто-блакитні елементи в сценічних костюмах, зокрема учні з команди«Гоголіввуд»одягли краватки в національних, патріотичних кольорах. Учні також показали наскільки вони стурбовані теперішньою ситуацією в нашій країні.
Дотримуючись всіх вимог, зазначених у положенні конкурсу, використовуючи реквізити з патріотичним забарвленням, пропагуючи як робітничі професії, так і професії у сфері сільського господарства та переробної промисловості, яких потребує сучасний ринок праці, команда «Гоголіввуд» представила себе на досить високому рівні.
/Files/images/xmCDGO082MY.jpgПроведені ігри подарували і глядачам, і учасникам масу позитивних емоцій і, звичайно, довели, що вибір професії – це відповідальний крок у житті кожної молодої людини.
Враження від почутого та побаченого запам’ятається надовго, адже змагально-мотиваційний захід «Обери майбутнє» не просто об’єднав молодь та подарував нових друзів, а й дав можливість пірнути у різноманітний світ професій, проявити власні таланти.

Школа лідерів учівського самоврядування

/Files/images/IMAG2110.jpg
15 листопада 2014 року на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 було проведено заняття обласної Школи лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді. Лідери учнівського самоврядування Броварського району: Оксюта Людмила – голова учнівського самоврядування Броварського району та Гаркавенко Юлія – заступник голови учнівського самоврядування Броварського району, взяли участь у цьому заході.
/Files/images/IMAG2112 (1).jpg
Головною метою заходу було навчання дітей-лідерів, представників районних та міських органів учнівського самоврядування й депутатів обласної ради дітей Київщини.
В ході навчального тренінгу розглядалися наступні питання: організація та зміст проектної діяльності комісій обласного, районних та міських рівнів, методика розробки цільових проектів, дистанційна взаємодія комісій обласного, районного, міського рівнів, організація і проведення ділової гри «Вибори».
Кiлькiсть переглядiв: 301

Коментарi