"Історико-технічне стендове моделювання"

керівник Мороз Валерій Петрович

/Files/images/диплом_Мороз 001.jpg

Творчий навчальний проект "ВІД ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ДО СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ"


«Бронзова перемога 2014»

Відповідно до плану всеукаїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014 рік, Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Харківським Палацом дитячої та юнацької творчості, з 30 травня по 01 червня 2014 р. у м. Харкові були проведені Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з судномодельного спорту («S» – радіокеровані яхти).
У заході взяли участь 5 команд з різних регіонів України: Харківської (2 команди), Сумської, Київської та Черкаської областей. Всього прийняло участь 30 учасників (серед них 5 тренерів та 7 суддів). Склад головної суддівської колегії: головний суддя – Коваль Андрій Володимирович, головний секретар – Плигач Ганна Вадимівна. Завдяки чіткій організації і роботі суддів, змагання пройшли на високому рівні. Учасники продемонстрували високий рівень технічної і культурної підготовки.
За Київську область виступила команда клубу «ПуСК» Броварського районного Центру дитячої та юнацької творчості посіла призове третє місце, та була нагороджена дипломом Українського державного центру позашкільної освіти, а тренер команди «ПуСК», Мороз Валерій Петрович, був нагороджений грамотою Українського державного центру позашкільної освіти.
Гурток юних судномоделістів працює в клубі перший рік, але завдяки професійному керівнику Квартірмейстеру Віталію Володимировичу дітвора вже встигла зайняти 1 місце в Київській області та відзначитись на всеукраїнському рівні.
В особистому заліку ми посіли два третіх місця.

/Files/images/0000-1223097.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 396

Коментарi