Богданов Юрій Андрійович

"Сімейний бюджет та його планування"

"Кожна сім'я для підвищення свого добробуту застосовує основний принцип бюджетного формування - планування і прогнозування власних витрат і доходів. Збалансований підхід до формування сімейного бюджету дозволяє родині досягти підвищення рівня життя і заробити певні заощадження. На її бюджет впливають різні чинники, враховуючи які можна досягти оптимального співвідношення між доходами і витратами".

Потапенко Катерина Василівна

"Вивчення антибактеріальних властивостей деяких представників родини Капустяні (BRASSICACEAE)"

"Люди здавна користуються лікарськими рослинами. Продовжує активно розвиватися наукова медицина на базі вивчення властивостей речовин, які містяться в рослинах. При цьому, поява синтетичних ліків, що переважно моделюють активні речовини з рослин, і є їхніми хімічними аналогами, не зменшило ролі природних лікарських рослин. Інтерес до них зростає серед фармакологів, фізіологів, біохіміків та практичних лікарів різного профілю, які прагнуть розширити арсенал лікарських засобів та удосконалити систему охорони здоров’я людини."

Тульговець Лаурітта Олександрівна

"Екологічний стан лікарського флорофонду Броварського району Київщини"

"На Земній кулі нараховується близько 500 тисяч видів рослин. Кількість лікарських рослин у природі досягає понад 20 тисяч. Офіційна медицина використовує лише близько 300 видів рослин. Цим пояснюється величезні перспективи вивчення і застосування багатющого світу рослин.

В час економічної скрути люди все частіше звертаються до фітотерапії, і як наслідок – катастрофічне зменшення чисельності популяцій видів, а також їх кількості. Тому вивчення лікарського флорофонду певного регіону є актуальним і необхідним."

Щиголь Орест Миколайович

"Діяльність М.С. Мельника як одного з членів Гельсінкської групи"

"Великою гордістю для мене, юного громадянина України, є те, що її з такою любов’ю описав мій дідусь, М. С. Мельник, у своїй творчості, що вона спонукала його до створення невмирущих творів, які будуть жити вічно, до боротьби за мову, за волю, за націю, за самостійність."

Кiлькiсть переглядiв: 313

Коментарi