№ п/п | ПІБ керівника гуртка | Назва гуртка | На базі якого закладу працює |
---|---|---|---|
1. | Нагорна Х.О. | "Олекса плюс" | Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2. | Кеуш О.С. | Вокальний спів | Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3. | Слаутіна О.В. | "Віночок" | Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4. | Білецький А.М. | "Вокальний спів" | ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5. | Лебідь Л.Г. | "Сузір’я" | ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6. | Рожко С.В. | "Робототехніка" | ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7. | Бреус Н.М. | "Інформаційні технології" | ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8. | Кухтій Л.Л. | "Польська мова" | ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
9. | Ващенко А.В. | "Робототехніка" | Зазимський НВК |
10. | Туліка О.М. | "Фольклорний" | Зазимський НВК |
11. | Дударева І.А. | "Декоративно-ужиткове мистецтво" | Зазимський НВК |
12. | Бажан Н.В. | "М'яка іграшка" | Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
13. | Брюхов В.Я. | "Паперопластика" | Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
14. | Брюхов В.Я. | "Штучні квіти" | Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
15. | Васьківський Н.А. | "Вокальний спів" | Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
16. | Пасічник Г.Ю. | "Світ іграшки" | Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
17. | Пащук С.В. | "Сяючі зірки" | Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
18. | Мазур А.Д. | "Намалюй щастя" | Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
19. | Антонова Т.М. | "Етно-лялька" | Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
20. | Барановський С.М. | "ІТСМ" | Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
21. | Якубовська І.В. | "Імпульс" | Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
22. | Демиденко О.Д. | "Вокальний спів" | Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст. |
23. | Братчук А.В. | "Studio KIDS" (ораторське мистецтво) | Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст. |
24. | Плахова З.М. | "Народна творчість" | ДНЗ "Сонячний" с. Літки |
25. | Бондар Т.М. | "Художня вишивка" | Літківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.П. Стельмаха |
26. | Литвинчук О.Р. | "Престиж" | Літківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.П. Стельмаха |
27. | Шиян Н.М. | "Українська вишивка" | ДБ "Надія" с. Мокрець |
28. | Попович В.М. | "Зелена архітектура" | Плосківське НВО |
29. | Ніколаєнко Н.М. | "Шкільна естрада" | Плосківське НВО |
30. | Хуторна Л.І. | "Українська література МАН" | Погребська ЗОШ І-ІІІ ст. |
31. | Марченко І.М. | "Біологія МАН" | Погребська ЗОШ І-ІІІ ст. |
32. | Мороз В.П. | "ІТСМ" | Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
33. | Нагорна Х.О. | "Олекса плюс" | Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
34. | Бахіна О.О. | "Унісон" | Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
35. | Квартірмейстр В.В. | "Судномодельний" | Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
36. | Власов В.П. | "Color Explosion" | Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
37. | Бевз Н.О. | "Кольорові зерна" | Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
38. | Мацаєнко А.М. | "Робототехніка" | Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
39. | Омельченко І.М. | Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст. | |
40. | Сімонов А.Г. | "Духовний оркестр "Козацькі джури" | Русанівський НВК |
41. | Кондратюк О.М. | "Феєрверк фантазій" | Світильнянський НВК |
42. | Мазур Г.К. | "Бісероплетіння" | Світильнянський НВК |
43. | Бабич С.В. | "Юні флористи" | Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
44. | Шелест А.М. | "ШАРМ" | Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
45. | Виноградов М.О. | "MODERN ART" | Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
46. | Оксюта В.О. | "Web design" | Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
47. | Коваль В.П. | "Gatsby" | Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
48. | Овдієнко Я.О. | "Steady Stream" (студія розвитку талантів) | Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
49. | Никун І.Г. | "Сницартсво" | Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
50. | Дровосєкова Н.Р. | "Happy English" | ДНЗ "Ромашка" с.Требухів |