• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Гурткова робота

/Files/images/0-10101.png

У морі барвистому квітів
Лунає симфонія дня.
Знову в гуртки поспішають діти,
Щоб отримати нові знання.

МЕРЕЖА

гуртків Комунального закладу "Броварський районний Центр дитячої та юнацької творчості" Броварської районної ради Київської області

на 2018-2019 навчальний рік


№ п/пПІБ керівника гурткаНазва гурткаНа базі якого закладу працює
1.Нагорна Х.О."Олекса плюс"Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст.
2.Кеуш О.С.Вокальний співБогданівська ЗОШ І-ІІІ ст.
3.Слаутіна О.В."Віночок"Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст.
4.Білецький А.М."Вокальний спів"ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.
5.Лебідь Л.Г."Сузір’я"ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.
6.Рожко С.В."Робототехніка"ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.
7.Бреус Н.М."Інформаційні технології"ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.
8.Кухтій Л.Л."Польська мова"ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.
9.Ващенко А.В."Робототехніка"Зазимський НВК
10.Туліка О.М."Фольклорний"Зазимський НВК
11.Дударева І.А."Декоративно-ужиткове мистецтво"Зазимський НВК
12.Бажан Н.В."М'яка іграшка"Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
13.Брюхов В.Я."Паперопластика"Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
14.Брюхов В.Я."Штучні квіти"Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
15.Васьківський Н.А."Вокальний спів"Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
16.Пасічник Г.Ю."Світ іграшки"Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
17.Пащук С.В."Сяючі зірки"Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
18.Мазур А.Д."Намалюй щастя"Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
19.Антонова Т.М."Етно-лялька"Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
20.Барановський С.М."ІТСМ"Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21.Якубовська І.В."Імпульс"Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22.Демиденко О.Д."Вокальний спів"Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст.
23.Братчук А.В."Studio KIDS"
(ораторське мистецтво)
Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст.
24.Плахова З.М."Народна творчість"ДНЗ "Сонячний" с. Літки
25.Бондар Т.М."Художня вишивка"Літківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.П. Стельмаха
26.Литвинчук О.Р."Престиж"Літківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.П. Стельмаха
27.Шиян Н.М."Українська вишивка"ДБ "Надія" с. Мокрець
28.Попович В.М."Зелена архітектура"Плосківське НВО
29.Ніколаєнко Н.М."Шкільна естрада"Плосківське НВО
30.Хуторна Л.І."Українська література МАН"Погребська ЗОШ І-ІІІ ст.
31.Марченко І.М."Біологія МАН"Погребська ЗОШ І-ІІІ ст.
32.Мороз В.П."ІТСМ"Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
33.Нагорна Х.О."Олекса плюс"Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
34.Бахіна О.О."Унісон"Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
35.Квартірмейстр В.В."Судномодельний"Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
36.Власов В.П."Color Explosion"Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
37.Бевз Н.О."Кольорові зерна"Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
38.Мацаєнко А.М."Робототехніка"Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
39.Омельченко І.М.Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
40.Сімонов А.Г."Духовний оркестр "Козацькі джури"Русанівський НВК
41.Кондратюк О.М."Феєрверк фантазій"Світильнянський НВК
42.Мазур Г.К."Бісероплетіння"Світильнянський НВК
43.Бабич С.В."Юні флористи"Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
44.Шелест А.М."ШАРМ"Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
45.Виноградов М.О."MODERN ART"Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
46.Оксюта В.О."Web design"Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
47.Коваль В.П."Gatsby"Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
48.Овдієнко Я.О."Steady Stream" (студія розвитку талантів)Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
49.Никун І.Г."Сницартсво"Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
50.Дровосєкова Н.Р."Happy English"ДНЗ "Ромашка" с.Требухів
Кiлькiсть переглядiв: 924

Коментарi